Геймерське Крісло для Геймерів Рожеве до 120 кг Комп'ютерне Ігрове Крісло з Подушками Jumi Aragon Tricolor ПОЛЬЩА
6 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: AN-115WPB
- +380 (93) 320-52-21Life
- +380 (96) 103-05-53Kyivstar
Геймерське Крісло для Геймерів Рожеве до 120 кг Комп'ютерне Ігрове Крісло з Подушками JUMI ARAGON Tricolor ПОЛЬЩА

Універсальне крісло Aragon Tricolor від польського виробника Jumi відмінно підійде як для геймінгу, так і для навчання або роботи за комп'ютером. Воно має яскравий дизайн та широку функціональність.
Крісло Aragon Tricolor не тільки стильне, але й дуже зручне. Першокласний комфорт досягається завдяки ергономічному ковшеподібному профілю і використанню губчастої піни високої щільності в якості наповнювач. Широкий діапазон різних налаштувань дозволить Вам легко та швидко знайти оптимальне положення тіла.
Головною перевагою цієї моделі крісла є поперековий і комірний валики, використання яких допоможе Вам зняти зайве навантаження на хребет, яке є основною причиною болю в нижній частині попереку, вздовж хребта і в комірцевій зоні. Як наслідок, Ви назавжди забудете про втому після довгої роботи за комп'ютером, а Ваша ефективність та самопочуття покращаться в рази.
До найбільш затребуваних функцій крісла Aragon Tricolor можна віднести механізм відкидання спинки до 160° і фіксування її під будь-яким кутом, а також механізм Anyfix. У сукупності ці функції дозволять Вам відмінно розслабитися під час робочих перерв або між ігровими сесіями.
За практичність та довговічність відповідають першокласні матеріали застосовувані при виготовленні крісла: сталевий каркас, екологічна шкіра, полікарбонат стійкий до механічних пошкоджень, а також перевірені надійні механізми пневмоліфта та відкидання/підйому спинки.
Крісла Aragon Tricolor мають наступні особливості:
• Ергономічний профіль спинки
• Підлокітники, що розкладаються
• Наповнювач з губчастої піни високої щільності
• Механізм Anyfix із можливістю блокування у вибраному положенні
• Прогумовані колеса
• Високоякісний пневмо-ліфт класу IV
• Оббивка із стійкої синтетичної шкіри (ECO HD)
• Сталевий каркас крісла з максимальним навантаженням до 120 кг
Натисніть кнопку "КУПИТЬ" і отримаєте якісне ігрове крісло Jumi Aragon Tricolor зі знижкою 30%!
1. ШВИДКА відправка в день замовлення!
2. Виправляємо як післяплатою, так і за передоплатою
3. Прямі поставки з Польщі – найнижчі ціни!
4. Кваліфікована консультація під час виборів
5. Післяпродажна підтримка 24/7
6. Повернення протягом 14 днів без зайвих питань
7. Товар перевіряється на цілісність та комплектацію перед відправкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JUMI |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота посадкової частини крісла | 11 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 37 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 45 см |
| Вага крісла | 19 кг |
| Кут відкидання спинки | 160' |
| Довжина підлокітника | 48 см |
| Ширина підлокітника | 7.0 см |
| Діаметр хрестовини | 68 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Наповнювач крісла | губчаста піна високої щільності |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Висота спинки | 76 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Поперековий валик | Так |
| Комірний валик | Так |
| Пневмо-ліфт | Так |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Геймерське Кресло для Геймерів до 120 кілограмів Роза Комп'ютерне Кресло Розкладне з подушками JUMI ARAGON Tricolor ПОЛЬЩА |
- Ціна: 6 700 ₴












